Verslo kalbos patarimai
Prisijunkite ir jūs!

Vertėjo paslaugos

Vertėjo paslaugos – populiarėjanti paslauga

Situacijų, kada gali praversti vertėjo paslaugos, yra tikrai daug. Paskutiniu metu vis dažniau yra pasirenkami ne vien tik vertimai raštu, bet taip pat ir žodžiu. Tokios paslaugos itin praverčia tada, kai renginiuose dalyvauja svečių iš užsienio, kai užsienio kalbomis vedami seminarai ar mokymai, ir t.t. Taigi, nieko keisto, kad tokiais atvejais ieškoma specialistų, kurie galėtų pasiūlyti paslaugas tikrai palankiomis sąlygomis. Taigi, kaip pasirinkti tinkamiausią vertėją?

Klientų atsiliepimų vertinimas

Dažnais atvejais apie suteiktas paslaugas nusprendžiama palikti atsiliepimų, todėl tai būsimiems klientams padeda paprasčiau nuspręsti, ar tam tikrais vertėjais tikrai verta pasitikėti. Kadangi įvairių specialistų yra tikrai daug, būtent atsiliepimai padeda paprasčiau įvertinti, kokią bendrovę ar kokius pavienius asmenis būtų galima pasirinkti.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Paprastai yra svarbu ne tik tai, kad vertėjo paslaugos būtų suteikiamos tikrai kokybiškai – taip pat yra vertinama tai, kiek kainuos tokia paslauga. Didelė tikimybė, kad palyginti kainas bus galima tiesiog internetinėje erdvėje, ir tai tikrai padės kur kas paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Apsilankę vertimų biurų internetiniuose puslapiuose tikrai galėsite rasti kainynus, ir juos palyginti bus galima iš tiesų labai greitai.

Nuo ko priklauso vertimų kaina?

  • Didelę įtaką kainai turi tai, kokia yra vertimų apimtis, ir visai nesvarbu, kokie vertimai pasirenkami – raštu ar žodžiu. Didėjanti apimtis paprastai reiškia mažesnę kainą;
  • Vertimų raštu ir vertimų žodžiu kainos paprastai skiriasi, nes šiems vertimams taikomi skirtingi įkainiai;
  • Kaina visada priklauso nuo to, kokia vertimų paslaugas bendrovė yra pasirenkama, todėl galite palyginti nustatytas preliminarias kainas;
  • Skubūs vertimai paprastai kainuoja brangiau, todėl dėl šios paslaugos teikimo geriausia kreiptis kuo anksčiau.

Į ką dar atkreipti dėmesį?

Vertėjo paslaugos gali būti siūlomos tik tam tikroje teritorijoje, o kartais ši paslauga gali būti teikiama ir nuotoliniu būdu. Jei tiesiog reikia išversti tekstus, esančius skaitmeninėje laikmenoje, tokiu atveju juos tiesiog galima persiųsti tam tikram vertimų biurui, ir tokiu atveju nebus labai svarbu, kokioje vietoje vertimų biuras yra įsikūręs.

 

Techniniai vertimai Vertėjo paslaugos | Vertimo paslaugos Vertimų biuras | Profesionalus vertimas

Copyright © 2018 UAB „Ars libri“
backto_top
Lietuvos verslo ir valstybės lyderių įvertinta kokybė!
Uždaryti