EKSPERTAI

Atranka. Vykdome itin griežtą daugiapakopę (rekomendacijos, atranka, testavimas, mokymas, kokybės stebėsena ir vertinimas pagal atitiktį standartams) specialistų atranką ir tolesnę nuolatinę jų profesinio tobulėjimo priežiūrą. Ieškodami naujų talentų, konsultuojamės ir bendradarbiaujame su Vilniaus universitetu. Į savo komandą priimame tokiomis pačiomis vertybėmis besivadovaujančius, motyvuotus, nuolatinio tobulėjimo siekiančius specialistus. Atsirinkę kandidatus, ilgai juos mokome. Ne vienas mūsų vertėjas dirba Seime, Europos Sąjungos institucijose.

Tobulėjimas. Mūsų vertėjai ir redaktoriai seka kalbos mokslo naujoves, fiksuoja terminijos pokyčius, naujadarus, dalyvauja seminaruose, tad žino naujausius, aktualiausius terminus ir kalbų pokyčius. Taip pat jie mokosi dirbti naujai įdiegiamomis pagalbinėmis vertimo, redagavimo ir žodynų kūrimo programomis. Vertėjams tobulėti padeda nuolatinis jų darbų grįžtamasis ryšys ir sisteminių klaidų analizė. Tai leidžia kelti vertimų kokybę sulig kiekvienu atliekamu darbu.

Specializacija. Išmanome tas sritis, kurias verčiame, todėl jūs gaunate ne pavienių žodžių, o prasmės vertimą, taip pat deriname konkrečios srities terminus, stilių, todėl vertimas kokybe nenusileidžia originalui. Specializuojamės daugelyje sričių – tai ilgametės patirties rezultatas. Plačiau skaitykite skiltyje „Patirtis“.