TECHNOLOGIJOS

Mūsų tikslas – teikti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas. To siekiame naudodamiesi naujausiomis informacinėmis technologijomis.

Siekdami, kad užsakovai  gautų vertimus su jiems įprasta terminologija ir priimtinu stiliumi, kad jie išliktų vienodi skirtingais laikotarpiais pateiktuose skirtinguose tekstuose, naudojame specifines priemones. Taigi net jei kreipiatės vos kartą per metus, galite būti ramūs, kad jūsų tekstai turės terminologinį vientisumą, nesikeis pavadinimų, projektų, produktų ir pan. vertimas. Klientų vertimus archyvuojame nuo pat bendradarbiavimo pradžios, todėl prireikus bet kada galime surasti juos savo duomenų bazėje.

Vertimo vientisumui užtikrinti bei spartai padidinti išlaikant standartizuotą kokybę dirbame su šiomis pagalbinėmis vertimo programomis „SDL Trados Studio 2015“, „SDL Trados Groupshare“ ir pan.

Nuolat investuojame į modernias informacines technologijas, į veiklos tobulinimą bei plėtrą, stengdamiesi užtikrinti efektyvesnius veiklos rezultatus. Siekdami tobulinti ne tik vertimų, bet ir procesų kokybę, greitį, sklandumą, tampame išmanesni ir pradedame dirbti su nauja, pasaulyje šiuo metu moderniausia vertimų administravimo programa – „Plunet“. Jums taps paprastesni daug dalykų:

  •  OPERATYVUMAS. Nebereikės laukti, kol projektų vadovė patvirtins užsakymą, įkėlus į sistemą, jums ateis automatinis laiškas, kad  užsakymas  sėkmingai gautas ir priimtas vykdyti.

  •  SKLANDUMAS. Nebeliks užsakymų „pametimo“ tikimybė dėl žmogiškų ar el. pašto klaidų – jie iškart bus pradėti vykdyti.

  • AIŠKUMAS.  Pažymėsite kalbų kombinacijas, kuriomis turės būti atliktas vertimas ir tikslų laiką, kada norėsite gauti išverstą dokumentą ir kitą, jūsų manymu, reikalingą informaciją.

  •  REALIUOJU LAIKU stebėsite darbo progresą. Prisijungę prie programos matysite, kokioje stadijoje yra jūsų užsakytas vertimas.

  •  ATASKAITOS. Matysite visus savo anksčiau užsakytus vertimus.

  •  BIUDŽETO PLANAVIMAS. Sistemoje matysite preliminarią vertimo kainą.

  •  FINANSŲ SRAUTŲ KONTROLĖ. Taip pat sistemoje bus matomos už jūsų užsakytus vertimus išrašytos sąskaitos. Jos, kaip ir vertimai, bus saugomos sistemoje, todėl galėsite matyti, kurios jau apmokėtos, o kurių apmokėjimo terminas dar nesibaigė.